Matematyczna Gra Terenowa

Druga edycja za nami!
26 października w godzinach 16:00 - 19:00 odbyła się kolejna edycja Matematycznej Gry Terenowej. Całość miała miejsce na terenie miasta Nowa Sarzyna, a uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych wraz ze swoimi rodzicami.

Jak to wyglądało?

Gra wyglądała następująco - każdy uczestnik z telefonem lub tabletem w ręku chodził po mieście szukając odpowiednio oznaczonych punktów, następnie skanował kod i odpowiadał na pytanie znajdujące się na ekranie smartfona.

Przejście gry zajęło uczestnikom około godziny, a najszybsi poradzili sobie w trochę ponad 20 minut.

Większość uczestników była zadowolona z wspólnej rywalizacji. Z informacji, które uzyskałem w kolejnym dniu uczestnicy stwierdzili, że to ciekawy i miły sposób spędzenia wspólnego czasu z rodzicami. Na pewno odbędą się kolejne edycje Matematycznej Gry Terenowej.

Podsumowanie

Gratuluję wszystkim uczestnikom, zwłaszcza, że zadania, które trzeba było rozwiązać nie były banalne.

Chcę również podziękować wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji oraz Pani Dorocie Osipie za zaproszenie mnie do współpracy przy wspólnym projekcie.

Oficjalna strona: mgt.edu.pl

Marcin "MarcinzNS" Kondeusz

Szukasz osoby chętnej do współpracy, która zbuduje Twoją stronę internetową, dostarczy oprogramowanie lub przeprowadzi kurs z zakresu programowania lub IT? Skontaktuj się ze mną przez pocztę email marcin.kondeusz@gmail.com lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej.
Jeżeli wolisz luźniejszą rozmowę to napisz do mnie na Messenger.